piątek, 2 marca 2012

MITYCZNY KAMIENIOLOM W RENNES LE CHATEAU

Napisaliśmy dużo o prehistorii Pirenejów Francuskich. Poprzednie publikacje dotyczyły wpływu człowieka na środowisko w odniesieniu do potrzeb kultowych. Ta publikacja ma na celu pokazanie widocznych zmian w ukształtowaniu góry, jakie poczynił człowiek w zamierzchłych czasach historycznych. Pokazany tu widok góry z zabudowaniami na jej szczycie, przedstawia Rennes le Chateau.


 



U podstawy tej góry widoczne są charakterystyczne dla kamieniołomów urobki skalne. Po prawej stronie widoku, możemy zobaczyć wcięcie skalne, które poprzez swoje kąty usytuowania ścian tego wcięcia w stosunku do naturalnej rzeźby całej góry, ukazuje swoją nie naturalną formację geologiczną.
Z kolei widoczne po lewej stronie obrazu stopnie, również kłócą się z naturalną rzeźbą geologiczną całej góry. Ich wygląd przypomina stopnie jakie powstają w czasie wycinania kolejnych warstw skalnych w trakcie eksploatacji kamiennych bloków w kamieniołomach. Na zdjęciu ukazującym całą górę, widoczne powyżej stopnie skalne są elementem formacji drugiego wcięcia, typowego dla kamieniołomu. Dalej po lewej stronie poza drugim wcięciem skalnym, ukazuje się widok, który może wskazywać na istnienie tu jeszcze jednego, trzeciego wcięcia typowego dla kamieniołomu. Trudno jest nam określi wiek, kiedy ten kamieniołom był czynny. Biorąc pod uwagę znaleziska archeologiczne umiejscowione wokół Rennes les Bains, łączące dwie często przez turystów odwiedzane góry Bugarach i Cardou, które opisywaliśmy w poprzednich publikacjach, na tych terenach mogły istnie kultury społeczne w tak zamierzchłych czasach, gdzie ich wiek należy wstępnie oceniać na dziesiątki tysięcy lat. Tutejszy kamieniołom jest wizytówką techniczną jakiejś poprzedniej cywilizacji. Obecnie przygotowujemy publikację, w której zamierzamy przedstawić całościową hipotezę, wpływu wysoko rozwiniętej cywilizacji społecznej na terenie Pirenejów Francuskich. Wpływ ten jest zcentralizowany na południku zerowym w obszarze pomiędzy Bugarach a Cardou.


 


Wpływ, na który wskazujemy wymagał niezwykłej wiedzy z zakresu astronomii i techniki. Z kolei zakres działania istniejących tu systemów, mógł wpływa na zdarzenia występujące na całej planecie. Z analizy stanu rzeczy wynika, że nasi dalecy przodkowie wiedzieli jak rozpędzi materię do szybkości ponad świetlnych. A nawet mogli posiada instrumenty działające w zakresach materii nadświetlnej, które służyły do tworzenia efektu magnetycznego, jakim charakteryzuje się Czarna Dziura. Tworząc taki potencjał magnetyczny, mgli posiadać wpływ na zachowanie się planety w sytuacjach kryzysowych, np. takich jakie hipotetycznie czekają nas w zapowiadanym obecnym 2012r. Przesłanki, które są w naszej dyspozycji, wskazują działania, zakrojone na szeroką skalę, które zachowywały zdolność działania technicznego na przestrzeni setek tysięcy lat.


 
Andrzej i Magdalena Struscy.
MAS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz